ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست کلاله از دستگیری هشت شکارچی غیرمجاز به همراه 6 قبضه سلاح در این شهرستان واقع در شرق استان گلستان خبرداد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گالیکش در شرق استان گلستان گفت: بخشی از عرصه‌های منابع طبیعی این شهرستان دچار آتش‌سوزی شد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره محیط زیست بندرترکمن و گمیشان از سرشماری پرندگان آبزی و کنار آبزی در تالاب‌ها و سایت‌های زیستگاهی این شهرستان‌ها در غرب استان گلستان خبر داد و گفت: این سرشماری طی 4 روز اجرا شد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که با اقدام به موقع جنگلبانان ،آتش علف‌های هرز در اراضی کشاورزی حاشیه جنگل توشن گرگان، به درختان این جنگل آسیبی نرسانده است.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان های ترکمن و گمیشان از دستگیری دو شکارچی غیر مجاز خبر داد و گفت: از این متخلفان دو قبضه سلاح شکاری و23 فشنگ ساچمه ای کشف و ضبط شد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست- تورکمن‌نیوز: مدیر کل شیلات استان گلستان با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در چرخه تولید گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص عملی کردن اقتصاد مقاومتی در کشور، یکی از راه‌های رسیدن به این هدف احداث مزارع پرورش ماهیان سردآبی است.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست- تورکمن‌نیوز: 26 قطعه پرنده وحشی کوکر شکم سفید از مخفیگاه یک شکارچی غیر مجاز در شهرستان مرزی و ساحلی گمیشان واقع در غرب استان گلستان کشف و ضبط شد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست- تورکمن‌نیوز؛ مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای گلستان گفت: ذخیره امسال سدهای استان با 32.4 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه پارسال از 71.7 به 95.2 میلیون متر مکعب رسید.

ادامه مطلب...اخبار محیط‌ زیست- تورکمن‌نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان‌های گمیشان و بندرترکمن از جمع آوری 15 رشته دام هوایی از زیستگاه‌های حاشیه تالاب بین‌المللی گمیشان خبر داد و گفت: 20 قطعه پرنده وحشی از گونه کوکر شکم سفید از این دام‌ها نجات یافته و در زیستگاه‌های منطقه رها شدند.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست- تورکمن‌نیوز: پنج شکارچی غیرمجاز در نوار مرزی اینچه‌برون دستگیر شدند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram