ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان گفت: نیروهای یگان حفاظت شیلات گلستان صیادان غیرمجاز را در دریای خزر در استان دستگیر کردند.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: خلیج گرگان تنها خلیج دریای خزر در محدوده جغرافیایی ایران با برخورداری از سابقه طولانی در مناسبات سیاسی دوره‌های گوناگون تاریخی، طی سال‌های اخیر به دلیل پسروی زیاد آب و ناتوانی در اجرای طرح‌های مناسب و کارشناسی، فاصله چندانی با خشکی کامل ندارد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست گلستان - تورکمن‌نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست گمیشان و بندرترکمن از کشف 25 رشته دام هوایی در مناطق باتلاقی حاشیه تالاب بین المللی گُمیشان در شمال غرب گلستان خبر داد و گفت: شکارچیان غیرمجاز با استفاده ازاین دام ها اقدام به زنده گیری گروهی و جرگه ای پرندگان باارزش می کنند.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره جنگلکاری، پارک‌ها و ذخیره‌گاه جنگلی گلستان از توزیع 700هزار اصله نهال در استان خبر داد و گفت: کار توزیع این نهال‌ها از آذر ماه آغاز و تا پایان سال ادامه دارد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره آموزش ، ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: به همت این اداره کل ۴ هزار همیار طبیعت در استان وجود دارد که این میزان تا پایان سال ۹۵ به ۷ هزار همیار طبیعت می‌رسد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: رئیس کل دادگستری ‌گلستان با بیان اینکه پرونده‎ای درباره تله‎کابین نهارخوران در دادگستری استان تشکیل نشده است، گفت: در حال حاضر به ما ارتباط پیدا نمی‎کند و نمی‎توانیم به این سمت برویم.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: رئیس منابع طبیعی شهرستان مراوه‌تپه گفت: در سال جاری ۳۲ فقره آتش‌سوزی به مساحت ۴۴۷ هزار و ۵۴۷ مترمربع در اراضی جنگلی شهرستان مراوه‌تپه رخ داده است.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: رئیس پارک ملی گلستان اعلام کرد: برای جلوگیری از ائتلاف حیات وحش این پارک و به دنبال بارش برف سنگین در منطقه، تعلیف حیات وحش این پارک به ویژه آهوها در محل زیستگاه این حیوانات در روز شنبه انجام شد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: نمایشگاه تنوع‌زیستی حیات وحش در محل بوستان چاله باغ شهرستان گرگان آغاز بکار کرده و تا 23 اسفند آماده بازدید دوستداران محیط‌زیست از گونه‌های جانوری و پرندگان کمیاب است.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز: دوستدار حیات وحش در غرب گلستان یک بهله پرنده شکاری مصدوم از گونه عقاب تالابی را برای تیمارداری و درمان به محیط زیست بندرترکمن و گمیشان تحویل داد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram