ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی گلستان از آغاز ثبت‌نام سنجش سلامت دانش‌آموزان بدو ورود به دبستان در استان خبر داد و گفت: این ثبت‌نام از ششم خردادماه جاری در استان گلستان آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن نیوز-  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی از هفته آینده آغاز می‌شود، گفت: داوطلبان از 7 تا 13 خردادماه فرصت دارند در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات  وضعیت استخدام بر اساس جنسیت در وزارت آموزش وپرورش را توضیح داد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - ترکمن‌نیوز- مدرس حوزه علمیه بستک در این مراسم گفت:  اسلام دین مهربانیهاست چون خدای ما خدای مهربانی‌هاست وما باید با همه جانداران، حتی درختان وحیوانات مهربان باشیم.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت کشور پیش از ظهر دیروز در شیراز برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در راستای توجه به کیفیت در آموزش عالی، ۱۰ مؤسسه لغو مجوز و ۲۶ مؤسسه ظرفیتشان صفر شده است.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار از دانشگاه‌ها رفع مشکلات جامعه است و در این زمینه نمی‌توان از دیگران انتظار ارائه راهکار داشت.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به انتشار سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ گفت: سوالات هر یک از کد رشته های امتحانی تا پایان روز شنبه ۹ اردیبهشت در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن نیوز- مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در روزهای پنجشبه و جمعه از رقابت ۵۰۰ هزار نفر در نخستین روز برگزاری این آزمون خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آخرین فرصت دریافت کارت کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه فرصت دارند با ورود به سایت سنجش کارت خود را بگیرند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، جزئیات هدایت تحصیلی دانش آموزان را تشریح کرد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- با حکم وزیر علوم، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به عنوان رئیس «شبکه ملی جامعه و دانشگاه» در استان گلستان منصوب شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه - توركمن نيوز: آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال‌ ۱۳۹۶ در روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه برگزار می شود و داوطلبان از دوشنبه ۴ اردیبهشت می توانند کارت خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز-  رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: درآمدهای این دانشگاه در سالجاری نسبت به سال 92، رشد چهار برابری خواهد داشت.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان گفت: آموزش‌های مهارتی رایگان در مراکز دولتی به علاقمندان ارائه می‌شود و دستگاه‌های مختلف در جهت توسعه مهارت‌‌های کارکنان خود از این پتانسیل استفاده کنند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه‌ها-تورکمن‌نیوز- معاون آموزش مدیریت حوزه های علمیه گلستان گفت که آزمون ورودی حوزه ها و مدارس علمیه استان روز گذشته (جمعه) همزمان با سراسر کشور و با شرکت 420 داوطلب در گرگان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز:  دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برای سال تحصیلی ۹۷- ۹۶، از میان دانشجویان ممتاز در مقطع دکتری دانشجو می پذیرد. متقاضیان تا ۳۱ فروردین ماه می توانند مدارک خود را ارسال کنند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز: مدیر کل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ۲۶۰۰ نفر در قالب ۱۰۹ مرکز رشد مشغول به فعالیت هستند و این شرکت‌ها از تسهیلات بانکی بهره‌مند می‌شوند.


ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه‌-تورکمن‌نیوز: بسیاری آرزو و البته استعداد فعالیت در شرکت‌های بزرگ فناوری دنیا را دارند، برخی از دانشگاه‌های مطرح جهان شما را به این آرزو نزدیک می‌کنند.

ادامه مطلب...نماز در دین مبین اسلام از جایگاه والایی برخوردار است.بخاطر همین جایگاه رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم آن را ستون دین دانسته است .

Daevat Be Hamkari

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram