ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز: مدیر کل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ۲۶۰۰ نفر در قالب ۱۰۹ مرکز رشد مشغول به فعالیت هستند و این شرکت‌ها از تسهیلات بانکی بهره‌مند می‌شوند.


ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه‌-تورکمن‌نیوز: بسیاری آرزو و البته استعداد فعالیت در شرکت‌های بزرگ فناوری دنیا را دارند، برخی از دانشگاه‌های مطرح جهان شما را به این آرزو نزدیک می‌کنند.

ادامه مطلب...نماز در دین مبین اسلام از جایگاه والایی برخوردار است.بخاطر همین جایگاه رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم آن را ستون دین دانسته است .

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه‌ها-تورکمن‌نیوز: با ابلاغ آیین نامه جدید دوره دکتری به دانشگاه‌ها ، دانشجویان این مقطع از سال جدید در شرایط مطلوب‌تری تحصیل خواهند کرد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز: نخستین همایش ملی علوم انسانی با محوریت مدیریت، حسابداری، روانشناسی و اقتصاد با رویکرد اقتصاد مقاومتی در شهرستان بندرگز استان گلستان برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار دانشگاه - تورکمن‌نیوز:  آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1396 ساعت 8 صبح امروز(جمعه) همزمان در تهران در 54 شهرستان کشور آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار دانشگاه - تورکمن‌نیوز: آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگی واحد شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان گنبد عصر روز گذشته در سالن همایش این واحد دانشگاهی برگزارشد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن‌نیوز: قائم مقام وزارت بهداشت ضمن هشدار به متقاضیان تحصیل در خارج، از ارزشیابی مجدد اعتبار دانشگاه‌های خارج از کشور خبر داد و گفت: این ارزشیابی بر اساس رتبه بندی‌های بین المللی انجام می گیرد و نتایج آن تا چند روز آینده اعلام می شود.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن‌نیوز: آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و کارت‌ شرکت در آزمون‌ از سه شنبه ۱۸ آبان ۹۵ قابل دریافت است.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن‌نیوز، رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: هر سه ماه یکبار حدود دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به هر دانشجوی دکتری پرداخت می شود.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن‌نیوز، عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پذیرش دانشجو در مقطع دکتری دانشگاه آزاد عصر روز گذشته با حضور رئیس این دانشگاه در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن‌نیوز، رئیس اتحادیه موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی گفت: علی رغم اجرای مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو همچنان ظرفیت دانشگاه و موسسات غیرانتفاعی در سراسر کشور تا ۸۵ درصد خالی ماند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه -تورکمن‌نیوز: دانشجویان ایرانی رشته های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های هند در آستانه اخراج و محرومیت از ادامه تحصیل در این کشور قرار دارند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن‌نیوز: تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی در مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه پیام نور آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن‌نیوز: سفیر اتریش در ایران با بیان اینکه دانشگاه ها بهترین نقاط برای توسعه روابط بین المللی هستند، گفت: درحال حاضر هزار و ۶۰۰ دانشجوی ایرانی در این کشور تحصیل می کنند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن‌نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: جزئیات ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از ساعت ۷ دیشب بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن‌نیوز: بخشنامه وزارت علوم با محوریت صیانت از عفاف و حجاب درحالی در دانشگاه ها و مراکز آموزشی اجرا می شود که برخوردهای ارشادی و تربیتی اولویت اصلی این بخشنامه فرهنگی و اجتماعی است.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن نیوز: سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی گلستان گفت: ثبت نام برای پذیرش در دوره های مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی سال 95 دانشگاه جامع علمی کاربردی از 17 شهریور ماه آغاز می شود.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- تورکمن نیوز: سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان گفت: ثبت نام دوره­های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای سال 95 دانشگاه از روز یکشنبه مورخ 7 شهریور آغاز شده و تا پایان روز شنبه 13 این ماه ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار حوزه و دانشگاه: حديث شريف «كُلُكُّم راعٍ و كُلُكُّم مَسؤولٌ عَن رَعِيَتِهِ» از كيست و به چه موضوعي اشاره دارد؟

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram