ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- «دوره آموزشی تکمیلی طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت» در دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- مدیرکل آموزش و پرورش عشایر کشور گفت: امیدواریم دوباره سهمیه کنکور دانش‌آموزان عشایر که قدم‌هایی برای آن برداشته‌ایم، احیا شود و در آینده‌ای نه چندان دور مهندسین، معلمین و مدیرانی که می‌خواهند در حوزه عشایر کار کنند از میان فرزندان عشایر بلند شده باشند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه -تورکمن‌نیوز- نماینده تام الاختیار آزمون‌های سراسری در استان گلستان گفت که در آزمون سراسری سال 96-97 مراکز آموزش عالی کشور 24هزار و510 داوطلب گلستانی برای کسب صندلی دانشگاه‌ها با هم رقابت می‌کنند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام‌‌نور استان گلستان برگزار و «سید بهروز نهضتی» به عنوان رئیس جدید این دانشگاه انتخاب شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- توركمن‌نيوز: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کارت آزمون سراسری سال ۹۶ امروز از سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- توركمن‌نيوز: مهلت ثبت‌نام انتخاب رشته آزمون دستیاری تخصصی بار دیگر تمدید نخواهد شد و شرکت کنندگان در این آزمون فقط تا فردا فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- توركمن‌نيوز:  نتایج اولیه دوره‌های دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون 1396 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه- توركمن‌نيوز: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر حذف رشته مهندسی هسته ای دانشگاه شهید بهشتی از آزمون کارشناسی ارشد 96 را تکذیب کرد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه -تورکمن‌نیوز-  شخصیت حضرت علی -علیه السلام- را از نظر اهل سنت، چه در زمان خود ایشان و چه در زمان حال به طور مختصر شرح دهید.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از تصویب تبدیل‌شدن دانشگاه منابع طبیعی گرگان به «دانشگاه کارآفرین» خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس از پذیرش دانشجو در رشته پرستاری از مهر امسال در این شهرستان خبر داد و گفت: ترم اول این رشته با پذیرش 30 دانشجو از طریق آزمون سراسری آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز-  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 96 در روز سه‌شنبه (16 خرداد) خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- دفتر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد‌کاووس راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی گلستان از آغاز ثبت‌نام سنجش سلامت دانش‌آموزان بدو ورود به دبستان در استان خبر داد و گفت: این ثبت‌نام از ششم خردادماه جاری در استان گلستان آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن نیوز-  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی از هفته آینده آغاز می‌شود، گفت: داوطلبان از 7 تا 13 خردادماه فرصت دارند در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات  وضعیت استخدام بر اساس جنسیت در وزارت آموزش وپرورش را توضیح داد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - ترکمن‌نیوز- مدرس حوزه علمیه بستک در این مراسم گفت:  اسلام دین مهربانیهاست چون خدای ما خدای مهربانی‌هاست وما باید با همه جانداران، حتی درختان وحیوانات مهربان باشیم.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت کشور پیش از ظهر دیروز در شیراز برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در راستای توجه به کیفیت در آموزش عالی، ۱۰ مؤسسه لغو مجوز و ۲۶ مؤسسه ظرفیتشان صفر شده است.

ادامه مطلب...اخبار حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار از دانشگاه‌ها رفع مشکلات جامعه است و در این زمینه نمی‌توان از دیگران انتظار ارائه راهکار داشت.

Daevat Be Hamkari

shams01

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Irandokht

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram