ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: مردي ٧٣ ساله كه هفت سال پيش، ١٨ نفر از اهالي قلعه حسن خان تهران را به رگبار كلاشينكف بست و ٦ نفرشان را به قتل رساند، در جلسه دادگاه مدعي شد كه قتل‌ها را به بهانه «ناموسي» انجام داده و «اگر از زندان آزاد شود، چند نفر ديگر از خانواده مقتولان را هم خواهد كشت.»

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز:  زمین لرزه‌ای به بزرگی 2/2 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) روز پنجشنبه شهرستان آق‌قلا واقع در شمال استان گلستان را تکان داد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز:  دیوار، آبی است. سقف، آبی است. در آبی است و چشم‌های زن‌ها رنگ خون است، قرمز قرمز؛ رنگ خون «احد» و «صمد» که آن روز موقع طواف دادنشان در خانه کوچک «بسم الله» و «رخساره» و «گل‌پری»، روی گل‌های قرمز دو قالی خانه ریخت و سخت پاک شد؛ سخت تر از داغ بر دل نشسته پدر و مادر افغان «احد» و «صمد» ٧ و ٨ ساله.

ادامه مطلب...حوادث-تورکمن‌نیوز:  مردی که مادرزنش را در پی اختلافات خانوادگی به قتل رسانده است، در یک‌قدمی چوبه ‌دار قرار گرفت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: دو پسربچه در گیلان با ضربه‌های چاقوی نامادری خود کشته شدند.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: نوزاد دختر تازه متولد شده ای که در سطل زباله بیمارستان شهر خمین رها شده بود، کشف و مورد مراقبت قرار گرفت .

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کاشان گفت: براثر واژگونی خودرو جمعی از بستگان مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی که عازم رفسنجان بودند 6 نفر مصدوم شدند.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: سارق جوانی که با اسلحه تقلبی قصد سرقت از بانک صادرات شهر رودیان شاهرود را داشت پس از متوجه شدن کارمندان بانک از اسلحه تقلبی او، از بانک پا به فرار گذاشت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عامل تیراندازی به سمت 2 زن در جمعه بازار ایرانشهر در کمتر از یک ساعت دستگیر و عامل قتل کارمند فرمانداری شهرستان سرباز نیز شناسایی شد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث -تورکمن‌نیوز: عامل قتل پدر و پسری ایرانشهری، که با شلیک گلوله کشته شده بودند با ردیابی‌های ویژه پلیسی شناسایی و دستگیرشدند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram