ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- حمله یک قلاده گرگ، هفت نفر را مجروح کرد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- ملوان اوکراینی که به اتهام قتل ملوان ایرانی بازداشت شده است بزودی راهی دادسرای جنایی تهران می شود تا ازسوی بازپرس پرونده تحت بازجویی قرارگیرد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- مسئول اورژانس 115 شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان با اعلام سقوط یک نفر از بلندی‌های آبشار دوم لووه در حوزه این شهرستان، گفت: این فرد بر اثر شدت جراحات وارده در محل حادثه جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- مسئول روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش گنبدکاووس درشرق استان گلستان از جان باختن یکی از دانش‌آموزان این شهرستان بر اثر سانحه رانندگی خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- برخورد دو دستگاه خودروی پراید 6 کشته و مصدوم بر جای گذاشت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- ظهر یکشنبه 31 اردیبهشت امسال، بازپرس کشیک قتل پایتخت در تماس پرسنل بیمارستان مهدیه در جریان مرگ زن جوانی قرار گرفت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن نیوز-  فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: اعضای دو خانواده که در آتش سوزی در گرگان گرفتار شده بودند. با فداکاری مامور پلیس از مرگ نجات پیدا کردند.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن نیوز-  دادستان عمومی و انقلاب آق قلا گفت: مادر آق قلایی با شلیک دو گلوله به زندگی خود و فرزندش پایان داد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن نیوز-  پسر نوجوان 17 ساله ای بخاطر تبلیغات یک نامزد انتخاباتی در استان گلستان جان باخت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن نیوز-  رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به آخرین جزئیات وقوع زمین‌لرزه در خراسان شمالی گفت: در اثر این حادثه دو نفر جان خود را از دست داده و 210 نفر مصدوم شدند.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- یک باب مدرسه در بلوار جانباز مشهد طمعه حریق شد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- وقوع دو تصادف خونین در جاده مرزی گنبد به بخش داشلی‌برون که هنگام غروب و پنجشنبه شب رخ داد پنج کشته و 10 مجروح برجای گذاشت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن نیوز-  همزمان با مرگ مشکوک زن جوان در یکی از بیمارستان‌های تهران، مرد مورد علاقه او در این ماجرا بازداشت شد. مرد جوان مدعی شد این زن خودکشی کرده است.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن نیوز-  براثر نزاع در جشن عروسی در روستای «علی آباد سازمان» این شهرستان یک جوان 25 ساله به قتل رسید.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن نیوز-  فرمانده پلیس راه رامیان - آزادشهر گفت: واژگونی یک دستگاه پراید به دلیل ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه و تخطی از سرعت مطمئنه باعت مصدومیت دو سرنشین این خودرو شد.

ادامه مطلب... اخبار حوادث گنبد کاووس - ترکمن‌نیوز:   پیکر کوهنورد سقوط کرده به دره آبشار اوتره از توابع شهرستان رامیان پس از ۱۲ ساعت عملیات توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر گلستان کشف و منتقل شد.

ادامه مطلب...حوادث گنبد کاووس - ترکمن‌نیوز: فرمانده پلیس راه مینودشت، از وقوع سانحه رانندگی بین یک دستگاه موتورسیکلت و دو دستگاه خودرو در کیلومتر پنج جاده گنبد - مینودشت خبر داد و گفت: دراین حادثه چهار نفر مصدوم شدند.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن نیوز-  فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از وقوع انفجار مهیب در معدن زغال‎سنگ این شهرستان خبر داد و علت وقوع این حادثه را وجود گازهای داخلی عنوان کرد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن نیوز-  وزیر صنعت، معدن وتجارت دستور ویژه برای پیگیری انفجار معدن زعال سنگ زمستان یورت شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان را صادر و معاون خود را برای بررسی بیشتر راهی این منطقه کرد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- تاجر بین‌المللی فرش که طی سال‌ها در جست‌و‌جوی آرامش و خوشبختی با سه زن ازدواج کرده، اما هر بار با شکست و تلخکامی تن به جدایی داده بود، در رؤیای شیرین زندگی، با چهارمین زن آشنا شد و با او پیوند زناشویی بست، اما این زن هم با ترک خانه و زندگی مشترک، مهریه 100 میلیون تومانی‌اش را به اجرا گذاشت و پس از ممنوع الخروج کردن شوهرش او را با ماجراهای دیگری روبه‌رو کرد.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram