ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: خودروی حامل پول بانک پاسارگاد صبح امروز در بزرگراه حقانی به سرقت رفت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: روزنامه جام جم در گزارشی از پایان خونین عضویت یک جوان در گروه تلگرامی خبر داده است.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز:  فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان اعلام کرد: آتش سوزی یک منزل مسکونی در روستای آرا قویی بخش مرزی داشلی‌برون منجر به مرگ یک خانم خانه دار 23 ساله شد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: دو زمین لرزه به بزرگی 3.4 و 3 درجه درمقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح امروز سه شنبه گمیشان از توابع استان گلستان را لرزاند.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: سرپرست نیروی انتظامی کلاله گفت: جوان کلاله‌ای که عصر دیروز پدر و مادر و خواهرزاده خردسالش را به قتل رساند بود، ساعت یک بامداد یکم اسفند دستگیر شد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کلاله اعلام کرد: یک نفر از اهالی روستای آقیاجی از توابع بخش پیشکمراین شهرستان به نام ن–ع عصر دیروز (شنبه) سه نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رسانده و متواری شده است.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز:  مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر گلستان از وقوع ۶۳ حادثه در بهمن ماه امسال در گلستان خبر داد و گفت: در این یک ماه به یک هزار و ۲۴۲ نفر امدادرسانی شده است.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: کوهنوردان گمشده در ارتفاعات گرگان با تلاش نیروهای امدادی امروز سالم پیدا شدند.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: سال ٨٢ زنی با مأموران پلیس تماس گرفت و اعلام کرد صدای گریه کودک مستأجرش از خانه شنیده می‌شود؛ اما هرچه در می‌زند، کسی در را باز نمی‌کند.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: مرد زندانی که به جرم سرقت، دوران محکومیتش را می‌گذراند درجریان درگیری با همسلولی‌اش او را با ضربه یک میله آهنی کشت. با گذشت پنج سال از جنایت، سعید -35 ساله- دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری تهران با حضورقاضی زالی -رئیس دادگاه- و قاضی اسلامی-مستشار- محاکمه شد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram