ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز:  واژگونی نیسان در گلستان یک کشته بر جای گذاشت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: بر اثر تصادف بین خودروی سواری و یک دستگاه اتوبوس در محور لنگرود به رودسر (محدوده ولیسه)، رئیس پلیس راه چابکسر شهرستان رودسر جان باخت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث - ترکمن‌نیوز:‌  تصادف 5 خودرو در 2 فقره تصادف، جمعه شب و بامداد شنبه در ورودی استان خراسان شمالی ازسمت جنگل گلستان به بجنورد 17 مصدم برجای گذاشت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث - ترکمن‌نیوز:‌رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس گفت: ترکیدن لامپ در مراسم عروسی در یک روستای شهرستان لار در جنوب این استان 72 مصدوم برجا گذاشت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: فرمانده پلیس راه مینودشت گفت: به علت بی‌احتیاطی راننده یک دستگاه پراید در محور گنبدکاووس - مینودشت، پنج سرنشین این خودرو مصدوم شدند که یک نفر آنان به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

ادامه مطلب...اخبار حوادث - ترکمن‌نیوز: بلایی که2 دختر 17 ساله بر سر پسر جوان آوردند این در حالی است که پای 4 جوان و 3 دختر در این پرونده باز شد!

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: ساعتی پیش در خیابان معلم شهرستان هرسین از داخل یک خودرو به سمت خودروی دیگر تیراندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز:  جانشین رییس پلیس راهور ناجا از مرگ ١٤٥ نفر و مجروح شدن دو هزار و ٩٥٠ تن بر اثر بی احتیاطی و عدم توجه به جلو در نوروز امسال خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز:  19 ساله است و برای ازدواج اجباری با رضایت پدر و مادرش مورد آزار و اذیت پسر دایی اش قرار گرفته است. سمیه پس از فرار از خانه با پسر همسایه، از روزهای تاریکش می گوید.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز:  مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان گفت: حوادث جاده‌ای در گلستان ۲۷ مصدوم برجای گذاشت.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram