ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به کاهش تقاضای اعزام به عتبات در ماه رمضان، گفت: قیمت کاروان‌های عتبات 200 تا 300 هزار تومان در این ماه کاهش می‌یابد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- مشاور اجرایی رئیس مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر از ثبت اطلاعات هویتی و حساس پزشکی زائرین در مچ‌بندهای هوشمند مخصوص حج خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زيارت- توركمن نيوز:  سازمان حج و زیارت با اعلام اولویت‌های جدید حج تمتع 96 مرحله دوم ثبت‌نام در کاروان‌های حج را برای ودیعه گذاران از امروز (شنبه) آغاز کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زيارت- توركمن نيوز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: امسال در نخستین اعزام زائران به حج پس از حادثه منا، خانواده شهدای منا استان گلستان به حج تمتع اعزام می‌شوند.

ادامه مطلب...اخبار حج وزیارت-تورکمن نیوز-  مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: 25 کاروان اهل سنت و هفت کاروان شیعه امسال از این استان به سرزمین وحی برای انجام حج تمتع اعزام خواهند شد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن نیوز-  مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: امسال ۶ هزار و ۷۰۰ گلستانی به سفر معنوی حج تمتع اعزام می‌شوند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز:  رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اعزام حجاج از اول مرداد آغاز و تا ۲۶ مرداد ادامه خواهد شد. همچنین اولین گروه از حجاج ۱۴ ذی الحجه به کشور بازخواهند گشت. ضمن اینکه مدت زمان اقامت آنان در مدینه و مکه بین ۳۰ تا ۳۳ روز خواهد بود.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز:   مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: دارندگان فیش ثبت نامی حج تمتع تا دهم مرداد سال 85 به حج تمتع اعزام می شوند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت  -تورکمن‌نیوز:  واحد مرکزی خبر نوشت: سازمان حج و زیارت: اعزام حجاج به حج از اول مرداد ماه آغاز می شود.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت  -تورکمن‌نیوز:  مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: روند ثبت‎نام از واجدان شرایط حج تمتع از امروز 23 فروردین ماه آغاز شده است و به مدت 10 روز ادامه دارد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز: سرپرست سازمان حج و زیارت گفت: اگر در حج تمتع امسال مشکلات وجود نداشته باشد، از سرگیری اعزام عمره را مورد توجه قرار می دهیم.

ادامه مطلب...‌اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز:  سازمان حج و زیارت واجدان ثبت‌نام در کاروان‌های حج و زیارت را فراخواند تا برای پرداخت مبلغ علی‌الحساب سفر حج تمتع اقدام کنند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز: مذاکرات هیئت حج ایران و طرف سعودی در خصوص جزئیات حضور حجاج ایرانی برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز: سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای واجدین شرایط اعزام به حج تمتع سال 1396 را اعلام کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز:  سرپرست سازمان حج و زیارت در کنگره مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گزارشی از برنامه‌های سازمان حج و زیارت ارائه کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: فرایند مذاکرات حج 1396 تاکنون با تامین نظر جمهوری اسلامی ایران پیشرفت نسبی داشته است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت:  نخستین جلسه مذاکرات هیئت حج جمهوری اسلامی ایران با طرف سعودی بعد از ظهر امروز  برگزار شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت:  سرپرست سازمان حج و زیارت: اگر عربستان خواسته های منطقی ایران را در مذاکرات بپذیرد اعزام حجاج ایرانی به سرزمین وحی از سر گرفته خواهد شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه کشور عربستان کوتاهی خود را در مورد وقوع فاجعه منا و حادثه مسجدالحرام نپذیرفته است و دست به کارهای تبلیغاتی می‌زند، گفت: عربستان تاکنون ریالی به عنوان دیه به خانواده‌ شهدای منا پرداخت نکرده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: مدیرکل بیمه ایران استان گلستان گفت: ۲۵ میلیون تومان حق خسارت بیمه‌ای به خانواده‌های حادثه‌دیدگان منا در استان گلستان پرداخت شد.

Daevat Be Hamkari

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram