ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- پس از گذشت یکسال از توقف اعزام زائران حج واجب، سرانجام اولین کاروان زائران ایرانی روز دوشنبه ۹ مرداد، تهران را به مقصد عربستان سعودی ترک خواهد کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت - تورکمن‌نیوز - همایش مترکز زائران حج تمتع شرق استان گلستان در مصلی و مسجد جامعه بزرگ اهل سنت شهرستان گنبد کاووس برگزار شد.

ادامه مطلب...

اخبار حج و زیارت- تورکمن‌نیوز: مدیرکل حراست سازمان حج و زیارت. زائران با ماموران سعودی بحث نکنند، از کسی هم جزوه نگیرند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت- تورکمن‌نیوز:  مدیرکل حج و زیارت استان گلستان گفت: هفت هزار زائر گلستانی به حج تمتع اعزام می شوند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- سخنگوی جمعیت هلال احمر، با اشاره به اعزام زائران ایرانی به حج تمتع، از تامین داروهای مورد نیاز زائران خبر داد و گفت: تمامی داروهای خریداری شده با تایید سازمان غذا و دارو است.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت- تورکمن‌نیوز: مدیر شرکت زیارتی اهل سنت خراسان شمالی از اعزام دو کاروان اهل سنت این استان به حج تمتع در سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: امسال درعملیات انتقال حجاج بیت الله الحرام، 6هزار و 905 زائر گلستانی از طریق فرودگاه گرگان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زيارت- توركمن‌نيوز: نماينده ولی فقیه در امور حج و زیارت در حالی امروز (چهارشنبه) از ترمینال حجاج در فرودگاه امام خمینی (ره) بازدید کرد که کمتر از یک ماه دیگر یعنی ۵ مردادماه اعزام زائران ایرانی به عربستان آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار حج و زيارت- توركمن نيوز: در حالی که حاجیان ایرانی با دغدغه و ابهام در امنیت عربستان یا رفتارهای سوء سعودی‌ها مواجه هستند دلالان فیش حج تمتع قیمت را در سرازیری قرار داده و به نظر می‌رسد که بازار برای آنان کساد شده است.

ادامه مطلب...اخبار حج و زيارت- توركمن‌نيوز‌: زائران حج تمتع سال 96 با انعقاد قرارداد گروهی با سازمان حج و زیارت تحت پوشش بیمه‌های درمان، عمر، حادثه و مسئولیت بار شرکت سهامی بیمه ایران قرار گرفتند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز-  درحالی سرکنسول ایران در کربلا از بازگشت ٤٠٠ زائر ایرانی سرگردان در عراق به شهر مشهد خبر داده که همچنان شماری از این زائران، بلاتکلیف در عراق به سر می‌برند و هنوز موفق نشده‌اند به کشور برگردند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- مدیر حج و زیارت گلستان از آغاز مهلت نام‌نویسی اولویت‌های جدید حج تمتع 96 در استان گلستان خبر داد و گفت: این مهلت نام‌نویسی تنها برای کاروان‌های اهل تشیع استان در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به کاهش تقاضای اعزام به عتبات در ماه رمضان، گفت: قیمت کاروان‌های عتبات 200 تا 300 هزار تومان در این ماه کاهش می‌یابد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز- مشاور اجرایی رئیس مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر از ثبت اطلاعات هویتی و حساس پزشکی زائرین در مچ‌بندهای هوشمند مخصوص حج خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زيارت- توركمن نيوز:  سازمان حج و زیارت با اعلام اولویت‌های جدید حج تمتع 96 مرحله دوم ثبت‌نام در کاروان‌های حج را برای ودیعه گذاران از امروز (شنبه) آغاز کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زيارت- توركمن نيوز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: امسال در نخستین اعزام زائران به حج پس از حادثه منا، خانواده شهدای منا استان گلستان به حج تمتع اعزام می‌شوند.

ادامه مطلب...اخبار حج وزیارت-تورکمن نیوز-  مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: 25 کاروان اهل سنت و هفت کاروان شیعه امسال از این استان به سرزمین وحی برای انجام حج تمتع اعزام خواهند شد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن نیوز-  مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: امسال ۶ هزار و ۷۰۰ گلستانی به سفر معنوی حج تمتع اعزام می‌شوند.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز:  رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اعزام حجاج از اول مرداد آغاز و تا ۲۶ مرداد ادامه خواهد شد. همچنین اولین گروه از حجاج ۱۴ ذی الحجه به کشور بازخواهند گشت. ضمن اینکه مدت زمان اقامت آنان در مدینه و مکه بین ۳۰ تا ۳۳ روز خواهد بود.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز:   مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: دارندگان فیش ثبت نامی حج تمتع تا دهم مرداد سال 85 به حج تمتع اعزام می شوند.

Daevat Be Hamkari

shams01

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Irandokht

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram