ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه کشور عربستان کوتاهی خود را در مورد وقوع فاجعه منا و حادثه مسجدالحرام نپذیرفته است و دست به کارهای تبلیغاتی می‌زند، گفت: عربستان تاکنون ریالی به عنوان دیه به خانواده‌ شهدای منا پرداخت نکرده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: مدیرکل بیمه ایران استان گلستان گفت: ۲۵ میلیون تومان حق خسارت بیمه‌ای به خانواده‌های حادثه‌دیدگان منا در استان گلستان پرداخت شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار حج و زیارت: در این اطلاعیه آمده است : به اطلاع مردم شريف ايران ومشتاقان زيارت بيت الله الحرام مي‌رساند بعثه مقام معظم رهبری  و سازمان حج و زيارت برای حضور حجاج  كشورمان در مراسم حج سال 1395 طبق روال سال‌هاي گذشته  اقدامات گسترده و مستمری را انجام داده‌اند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: فردا آخرین فرصت برای عربستان است تا موافقت کامل خود را با خواسته ها ومطالبات منطقی جمهوری اسلامی اعلام و تفاهم نامه را ارسال کند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- حج و زیارت: سازمان حج و عمره عربستان سعودی اعلام کرد که برای حجاج ایرانی ۶۳ هزار روادید در نظر گرفته است که به صورت الکترونیک قابل دریافت است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: بیانیه سازمان حج و زیارت در خصوص حج تمتع سال 95 منتشر شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج وزیارت: رئيس سازمان حج و زيارت گفت: سعودی‌ها هنوز جواب قطعی درباره حج تمتع ۹۵ نداده اند و حج امسال منتفی نیست.

ادامه مطلب...ترکمن نیوز - اخبار حج و زیارت: مسئول امور مسجدالحرام و مسجدالنبی(ص) اعلام کرد که از این پس، خانه کعبه به جای دو بار در سال فقط یک بار شست‌ و شو داده خواهد شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: قبل از قطع رابطه سیاسی کنسولگری ما در جده اعلام کرد که دادگاه حکم دو پلیس خاطي را صادر کرده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت که جانباختگان فاجعه منا شهید اعلام خواهند شد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram