ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز: سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای واجدین شرایط اعزام به حج تمتع سال 1396 را اعلام کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز:  سرپرست سازمان حج و زیارت در کنگره مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گزارشی از برنامه‌های سازمان حج و زیارت ارائه کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: فرایند مذاکرات حج 1396 تاکنون با تامین نظر جمهوری اسلامی ایران پیشرفت نسبی داشته است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت:  نخستین جلسه مذاکرات هیئت حج جمهوری اسلامی ایران با طرف سعودی بعد از ظهر امروز  برگزار شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت:  سرپرست سازمان حج و زیارت: اگر عربستان خواسته های منطقی ایران را در مذاکرات بپذیرد اعزام حجاج ایرانی به سرزمین وحی از سر گرفته خواهد شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه کشور عربستان کوتاهی خود را در مورد وقوع فاجعه منا و حادثه مسجدالحرام نپذیرفته است و دست به کارهای تبلیغاتی می‌زند، گفت: عربستان تاکنون ریالی به عنوان دیه به خانواده‌ شهدای منا پرداخت نکرده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: مدیرکل بیمه ایران استان گلستان گفت: ۲۵ میلیون تومان حق خسارت بیمه‌ای به خانواده‌های حادثه‌دیدگان منا در استان گلستان پرداخت شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار حج و زیارت: در این اطلاعیه آمده است : به اطلاع مردم شريف ايران ومشتاقان زيارت بيت الله الحرام مي‌رساند بعثه مقام معظم رهبری  و سازمان حج و زيارت برای حضور حجاج  كشورمان در مراسم حج سال 1395 طبق روال سال‌هاي گذشته  اقدامات گسترده و مستمری را انجام داده‌اند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: فردا آخرین فرصت برای عربستان است تا موافقت کامل خود را با خواسته ها ومطالبات منطقی جمهوری اسلامی اعلام و تفاهم نامه را ارسال کند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- حج و زیارت: سازمان حج و عمره عربستان سعودی اعلام کرد که برای حجاج ایرانی ۶۳ هزار روادید در نظر گرفته است که به صورت الکترونیک قابل دریافت است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: بیانیه سازمان حج و زیارت در خصوص حج تمتع سال 95 منتشر شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج وزیارت: رئيس سازمان حج و زيارت گفت: سعودی‌ها هنوز جواب قطعی درباره حج تمتع ۹۵ نداده اند و حج امسال منتفی نیست.

ادامه مطلب...ترکمن نیوز - اخبار حج و زیارت: مسئول امور مسجدالحرام و مسجدالنبی(ص) اعلام کرد که از این پس، خانه کعبه به جای دو بار در سال فقط یک بار شست‌ و شو داده خواهد شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: قبل از قطع رابطه سیاسی کنسولگری ما در جده اعلام کرد که دادگاه حکم دو پلیس خاطي را صادر کرده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت که جانباختگان فاجعه منا شهید اعلام خواهند شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: رئیس سازمان حج در جمع خانواده‌های جان باختگان فاجعه منا در شهرضا اعلام کرد: در حال حاضر پیکر های همه 461 جان باخته ایرانی فاجعه منا شناسایی شده است و در این خصوص به وعده خود عمل کرده‌ایم.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار حج و زیارت: مدیرکل حج و زیارت استان گلستان گفت: با شناسایی پیکر سید رضا مرتضوی آخرین مفقودی گلستانی حادثه منا، وضعیت همه مفقودان حادثه منا شناسایی شدند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار زیارت عتبات و عالیات: رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه مردم مرزهای چزابه و شلمچه را برای ورود به عراق انتخاب کنند، گفت: تاکنون یک میلیون و 300 هزار ویزا صادر شده است و 800 هزار نفر نیز وارد عراق شده‌اند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- حج و زیارت: وقوع هر گونه حوادث و سوانح اعم از طبیعی و یا غیرطبیعی همیشه علاوه بر خسارات جانی و مالی از نظر روانی نیز بار سنگینی بر دوش بازماندگان بر جای می‌گذارد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- حج و زیارت: رهبر معظم انقلاب در حالی در نامه‌ای به رئیس جمهور بر لزوم جلوگیری از ورود کالاهای مصرفی به ویژه از آمریکا در شرایط پسابرجام تأکید کردند که شاهد تلاش چشمگیر شرکت‌های خارجی برای عرضه کالاهای مصرفی خود در ایران هستیم.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram