ادامه مطلب...اخبار انتخابات-تورکمن‌نیوز:  همانطور که همه آگاه هستیم انتخابات شوراهای اسلامی هر چهار سال یکبار در کل کشور برگزار می‌شود و همگی نیک می‌دانیم که این انتخابات در شهرهایی که اقوام مختلف زندگی می‌کنند نسبت به مناطق دیگر از شور و شوق بالایی برخودار است و گروه‌ها و اقوام مختلف تلاش می‌کنند تا آنهایی را که به خود نزدیکترند و نیز از صلاحیت و شایستگی برخودارند حمایت نمایند.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات-تورکمن‌نیوز: فرماندار آزادشهر درشرق استان گلستان از تمام نامزدهای احتمالی پنجمن دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دراین شهرستان خواست، نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام نمایند.

مناظره‌ای درباره‌معیارهای هیات‌نظارت بر انتخابات‌شوراها در تاییدصلاحیت‌‌ها؛اختلاف کمرنگ رئیس‌ونایب‌رئیس

ادامه مطلب...اخبار انتخابات - تورکمن‌نیوز:   رئیس و نایب رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در کنار هم نشستند و از معیارهای در تایید صلاحیت‌ها گفتند. آنها در عین حالی که در ظاهر با هم همراهی می‌کنند اما در شناخت مصداق معیارهایشان تفاوت‌های مشهودی وجود دارد.

ادامه مطلب...یادداشت – تورکمن‌نیوز: یاش‌اولی‌های سنتی گنبدکاووس در دوره‌ی انتخابات گذشته شورای شهردرسال 1392 ودرانتخابات مجلس شورای اسلامی در سال 1394 موفقیت خوبی کسب کردند و نامزدهای خود را بر روی کرسی قدرت نشاندند.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات - تورکمن‌نیوز: قائم مقام وزیر کشور با تاکید بر اینکه بودجه دیده شده برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۹۶ جوابگوی نیازهای وزارت کشور نمی‌باشد، گفت: در صورت موافقت شورای نگهبان، آمادگی برگزاری انتخابات در یک سوم شعب اخذ رای را داریم.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات - تورکمن‌نیوز: دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: یک میلیون و 150 هزار نفر از عوامل مختلف اجرایی برای برگزاری سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در 29 اردیبهشت 96 سازماندهی می شوند.

ادامه مطلب...نشانه‌های تغییر رویکرد در جریان اصلاحات | سنتی‌ها هنوز روحانی را اصول‌گرا می‌دانند

اخبار انتخابات - تورکمن‌نیوز: کنکاش در تحولات و تحرکات در هر دو جناح سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب نشان از ریل‌گذاری برای ورود به فاز تازه‌ای از سیاست‌ورزی در نیمه دوم دهه نود دارد.

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: چندی پیش برای دیداربا قرجه طیار نماینده ی محترم گنبد نزدیک سی نفر از نخبگان گنبد در منزل حاجی قربان طریک جمع شده بودند.

 

ادامه مطلب...اخبار انتخابات-تورکمن‌نیوز: رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: هفت کمیته در استان گلستان برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وپنجمین دوره انتخابات شوراها شهر و روستا تشکیل شده است.

ادامه مطلب...تبلیغات و مشاوره ویژه انتخابات
مشاور و مجری طرح کمپین تبلیغاتی انتخابات آماده همکاری با کاندیدای محترم انتخابات می‌باشد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram