ادامه مطلب...انتخابات ۹۶ - ترکمن نیوز: با نزدیکی به انتخابات شورای شهر و گمانه‌زنی‌ها در مورد لیست انتخابی شورای یاش‌اولی‌گری گنبد کاووس این موضوع اهمیت فراوانی پیدا می‌کند که میزان حضور زنان در این لیست به چه میزان می‌‌باشد و آیا همانند دوره گذشته تنها به یک گزینه و آن هم به دلیل خالی نبودن نام یک زن در لیست ارائه شده، بسنده می‌نمایند و یا مشارکت حداقل ۵۰ درصدی را به همراه خواهد داشت.

ادامه مطلب...یادداشت - ترکمن‌نیوز:  با سلام به دوستان اصلاح طلب حزبی وغیرحزبی. بنده یک طرح و چند سئوال دارم بهتراست یکی یکی  در گروه مورد بحث قرار گیرد و با تبادل نظر دوستان پخته و آماده گردد.

ادامه مطلب...در پایان ششمین روز از نام نویسی، بیش از 6 هزار نفر از گلستان ثبت نام کرده اند.

اخبار انتخابات-تورکمن‌نیوز: فرصت یک هفته‌ای برای نام نویسی از داوطلبان نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امشب به پایان می‌رسد.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات-تورکمن‌نیوز:  استاندار گلستان با تاکید بر انتخاب افراد شایسته و توانمند برای شوراهای شهر و روستا تاکید کرد: در انتخاب افراد، شایستگی نباید فدای قومیت شود.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات گنبد کاووس - ترکمن‌نیوز: رئیس هیات بازرسی استان گلستان با حضور در ستاد انتخابات شهرستان گنبد کاووس از روند ثبت‌نام شوراهای اسلامی این شهر بازدید بعمل آورد.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات-تورکمن‌نیوز: استاندار گلستان با بیان اینکه مردم استان در انتخابات قبل مقام اول مشارکت را کسب کردند، گفت: باصمیمیت و یکدلی این انتخابات را همچون گذشته با موفقیت برگزار خواهیم کرد.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات-تورکمن‌نیوز:  رئیس ستاد انتخابات گنبدکاووس از ثبت نام 1073 نفر برای انتخابات شوراهای شهر وروستای گنبدکاووس خبر داد که از این تعداد 47 نفر آن را بانوان تشکیل می دهند.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات - ترکمن‌نیوز:   مردم روستای میدانجق در شهرستان مراوه تپه برای اولین بار برای روستای خود، شورا انتخاب می کنند.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات - ترکمن‌نیوز:  با توجه به اخبار واصله از منابع مختلف و اخبار میدانی، اسامی برخی از نامزده های شورای شهر کلاله و شهر فراغی در لیست ذیل آمده است.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات - ترکمن‌نیوز:  روز ششم از ثبت نام کاندیداها در دو بخش مرکزی و گلیداغ با تعدد داوطلبین ثبت نام کنندگان روبرو بود.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram