ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز-  فرمانده انتظامی گلستان گفت:  عامل تیراندازی که منجر به مجروح شدن سه نفر در شهرستان دلند شده بودند، دستگیر شد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - تورکمن نیوز -  سرپرست بیمه آسیا استان گلستان گفت: دیه همه ۴۳ جان‌باخته حادثه معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر به صورت کامل پرداخت شد.

ادامه مطلب...اخبار دانشگاه-تورکمن‌نیوز-  معاون دانشگاه گلستان از افتتاح فاز نخست ساختمان دانشگاه تعاون گلستان در هفته دولت خبر داد و گفن: یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در فاز نخست آن تخصیص داده شده است.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - تورکمن نیوز -  رییس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن و گمیشان از کشف تعداد 14 قطعه پرنده کوکر شکم سفید ازمخفیگاه متخلف شکار در یکی از روستاهای شهرستان مرزی ساحلی گمیشان واقع درغرب گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - تورکمن نیوز -  فرمانده انتظامی بندرگز از توابع استان گلستان گفت: 140 هزار قلم انواع لوازم بهداشتی غیرمجاز در ایست و بازرسی پلیس راه نوکنده این شهرستان کشف شد.

ادامه مطلب...یادداشت-تورکمن‌نیوز- سخنان زیادی درکتاب‌ها و روزنامه‌ها و فضای مجازی یا بیانات افراد در رسانه‌ها وجود دارد که بایکدیگر متفاوت هستند. بعضی‌ها جذاب و برخی خیلی جدی و بعضی‌ دیگر خنده‌دار و بعضی‌ها هم خنثی و بی‌ارزش و بعضی‌ها هم درست یا غلط هستند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - تورکمن نیوز - با رأی هئیت عمومی دیوان عدالت اداری دریافت آبونمان از مشترکان شرکت ملی گاز خلاف قانون تشخیص داده شد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز- سازمان حفاظت محیط زیست خبر منتشر شده از سوی برخی رسانه‌ها مبنی بر واگذاری جزیره آشوراده را تکذیب کرد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز-  مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: ۲۲۰۰ زائر گلستانی تاکنون به سرزمین‌های وحی اعزام شدند و بقیه هم تا چهارم شهریور اعزام خواهند شد.

ادامه مطلب...اخبار حج و زیارت-تورکمن‌نیوز-  رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از رضایت بخش بودن روند بارگیری و بازرسی بار حجاج در کشور خبر داد و گفت:  استان گلستان رتبه خوبی در اعزام حجاج دارد و توانسته رضایت زائران را بدست آورد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز- معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر رسیدگی به وضعیت خلیج گرگان، گفت: براساس مطالعات صورت گرفته باید عملیات اجرایی لایروبی خلیج گرگان با شتاب بیشتری آغاز شود.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز-  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این که چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور روز سوم شهریور برگزار می‌شود گفت: داوطلبان از ساعت ۱۲ ظهر امروز سه‌شنبه ۳۱ مردادماه فرصت دارند پرینت کارت شرکت در آزمون را دریافت نمایند و این مهلت تا ساعت ۲۴روز پنجشنبه دوم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب...یادداشت-تورکمن‌نیوز- تا‌ آنجا‌که به‌یاد دارم بیش از ربع قرن است که من در این روزنامه و آن نشریه قلم می‌زنم و باز تا‌ جایی‌که به‌ یاد دارم لااقل دربارۀ یک موضوع هر سال دست‌ به‌ قلم شده و هر‌ دفعه هم یادآوری کرده‌ام که من سال پیش هم همین‌ها را گفته بودم و دریغا که باوجود تکرار مکررات ثمری نداشت!

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز- ایران تا سال 2030 متعهد به کاهش مشروط 12 درصدی گازهای گلخانه‌ای شده است، در غیر این صورت مشمول برنامه جریمه‌ای کربن خواهد شد که به گفته محققان زنگ خطر اجرای این برنامه برای ایران به صدا درآمده است؛ از این رو حرکت به سمت ساخت ساختمان‌های سبز می‌تواند کشور را به سمت سیاست‌های کم کربن هدایت کند.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز- رییس دادگستری کل استان گلستان وضعیت خلیج گرگان را اسفناک توصیف کرد و گفت: خلیج گرگان در حال خشک شدن کامل بوده و هیچ مراوده آبی بین خلیج با دریای خزر از طریق کانال خزینی صورت نمی‌گیرد.

ادامه مطلب...اخبار محیط زیست-تورکمن‌نیوز- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان با اشاره به شناسایی بیش از ۹۶ حوزه سیل‌خیز در استان، گفت: یک میلیون و ۵۰۰ هکتار در استان گلستان نیازمند ایجاد طرح آبخیزداری است که تاکنون تنها ۷۵۰ هکتار آن انجام شده است.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز- مسئولان محلی در شهرستان‌های رامیان و آزادشهر در شرق گلستان اعلام کردند: زمین لرزه‌ای که به بزرگی 3.8 ریشتر در ساعت 12:19 دقیقه امروز در مرز استان‌های گلستان و سمنان در حوالی کلاته خیج سمنان به وقوع پیوست، هیچگونه خسارتی در این منطقه برجای نگذاشته است.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- رییس دادگستری کل گلستان از اعضای شوراها خواست که برای پیشگیری ازوقوع جرم و رفع اختلافات محلی به دستگاه قضایی کمک کنند و گفت: نیمی ازجمعیت استان درگیر پرونده‌های مختلف قضایی هستند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز-    فرمانده انتظامی گنبدکاووس از کشف ۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک خودرو در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز-  فرمانده انتظامی بندر گز از کشف  25 تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان  خبر داد

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

banner 01

 

Banner ArzanSara

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram