ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: نخستین جلسه هیات دولت در سال جدید، به بررسی و تصمیم‌گیری در مورد راهکارهای اجرایی برای تحقق جهش در تولید و اشتغال براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری در سال 1396 اختصاص یافت.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: 17هزارو742 مورد بازدید از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی در راستای کنترل بهداشت فردی و مواد غذایی از رستوران‌ها، اماکن اقامتی، فست فودها و دیگر مراکز این حوزه انجام شد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - تورکمن نیوز:  ماموران گمرک فرودگاه امام(ره) دربسته های سوپ آماده و حلیم مقادی تریاک کشف کردند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از کشف 110کیلوگرم تریاک از یک تریلی در گرگان خبر داد و گفت: در این پیوند 2 نفر دستگیر شدند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - ترکمن‌نیوز:  مدرس حوزه علمیه ربانیه چنارلی ، با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی در تعطیلات سال جدید شمسی بر ضرورت حفظ حرمت اماکن زیارتی تاکید کرد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - ترکمن‌نیوز: صف طویلی از نامزدهای سرشناس برای انتخابات تبریز ثبت نام کرده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: یک مقام مسئول کارگری تاکید دارد که دولت در سال ۱۳۹۶ برای بیکاری فارغ التحصیلان چاره اساسی بیندیشد و مقابله با پدیده قاچاق را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی گنبد کاووس - ترکمن‌نیوز: امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در اولین خطبه پیش از نماز جمعه سال 96  ضمن آرزوی قبولی  طاعات و عبادات مسلمین و تبریک سال نو و دعای خیر برای مسلمین و سربلندی اسلام  گفت: فرهنگ قوم ترکمن فرهنگی غنی، ریشه دار و  آمیخته با آموزه های دینی است و باید سعی کنیم  این فرهنگ اصیل و اسلامی حفظ شود.

ادامه مطلب...اخبار ‌اجتماعی-تورکمن‌نیوز: حجت الاسلام و المسلمین حقی از کشف 110 کیلوگرم تریاک از تریلی در شهر گرگان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - ترکمن‌نیوز: فرمانده پلیس راه استان گلستان از کشف خودروی سرقتی پراید توسط ماموران پاسگاه پلیس راه مینودشت و دستگیری راننده و سرنشین آن خبر داد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram