ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: مسئول پلیس فتا انتظامی گلستان در خصوص کلاهبرداری از طریق ارسال پیامک یا تماس تلفنی توسط افراد سودجو و مجرم به شهروندان گلستانی هشدار داد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: معاون قضایی دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف استان گلستان گفت: قاتلی که 11سال در یک قدمی قصاص بود، با گذشت خانواده مقتول بخشیده شد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز:  وزیر اطلاعات در سنندج گفت: به برکت جمهوری اسلامی در ایران پیوند و الفت میان اهل سنت و اهل تشیع وجود دارد و نتیجه همدلی و برادری در کشور ما این است که ضریب و شاخص امنیت در کشور ما افزایش یافته است.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: این‌که از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد در یک بوئینگ غول پیکر به همراه ۴۸۰ مسافر از نوزاد تا کهنسال برای پرواز معطل بشوی دقیقاً مصداق حبس است؛ آن هم حبس در یک بوئینگ ۷۴۷ در فرودگاهی که هواپیماهایش مثل مدیریتش یخ زده است.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: شهردار شهر اینچه‌برون گنبدکاووس برلزوم تخصیص اعتبارات لازم برای اجرای طرح شهر بدون مانع در این شهر مرزی تاکید کرد و اظهار داشت: شهرداری به تنهایی قادر به اجرای این طرح نیست.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی -تورکمن‌نیوز: تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز:  به گزارش خبرنگار ما؛ از این پس، شما کاربران محترم می‌توانید مطالب حقوقی و قضایی را با زبانی ساده و به صورت کاربردی دریافت کنید و در زندگی روزمره به کار بگیرید.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز:  به گزارش خبرنگارما, در این گزارش ابعاد مختلف مبانی عقلی و عقلایی  خمس و زکات  و چگونگی و کیفیت خود این احکام را طرح می کنیم.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرگان گفت: از یک کامیون بار آجر مقدار 300کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گلستان از ابلاغ الکترونیکی افزون بر 45 هزار مورد اوراق قضایی در استان خبر داد و گفت: این اوراق از آغاز به کار سامانه ثنا (آبان) تاکنون به طرفین پرونده اعلام شده است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram