ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- با توجه به شروع فصل گرما، و آغاز فعالیت کنه‌ها و احتمال شیوع تب خون‌ریزی‌دهنده کریمه کنگو، دامپزشکی استان گلستان اطلاعیه در این خصوص صادر و اقدامات بهداشتی لازم برای پیشگیری از بروز این بیماری را عنوان کرد.

ادامه مطلب...اجتماعی - ترکمن‌نیوز: به تازگی برخی از کار شناسان حوزه مواد مخدر نسبت به ماده مخدر جدید و بسیار خطر ناکی بنام کروکودیل که ممکن است به کشور ایران هم ورود پیدا کند هشدار دادند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تسلیت جان باختن 43 معدنکار معدن زمستان یورت آزادشهر اظهار داشت: دولت مصمم است تا آخر موضوع حادثه و مقصران احتمالی آن را پیگیری و حقوق خانواده‌های جانباختگان را استیفا کند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: بیش از 78 درصد مردم استان در انتخابات مشارکت داشتند و با حضور بی نظیرشان برنده اصلی انتخابات بودند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دربسیج سپاه گنبدکاووس با تبریک سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، پیام امروز این حماسه بزرگ را هوشیاری و بیداری در برابر جنگ نرم دشمنان و دفاع از اسلام و ولایت دانست و بر آن تاکید کرد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز-  قطعا تا به حال بارها و بارها این جمله را شنیده‌اید که می‌گویند "دروغ نگویید وگرنه دماغتان دراز می‌شود!" یکی از درس‌های پایه‌ای که در دوران کودکی به بچه‌ها در اشکال مختلف تعلیم داده می‌شود پرهیز از دروغگویی است. اما دروغ‌گویی علاوه بر روابط، بر مغز و بدن افراد تاثیر می‌گذارد.

ادامه مطلب...اخبار ‌اجتماعی-تورکمن‌نیوز-  در حالی که چهارمین دوره شورای شهر تهران 13 مردادماه سال 1392 کار خود را آغاز کرد، بر اساس مصوبه جدید مجلس در مردادماه سال جاری کار چهارمین دوره شورا به پایان رسیده و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران،ری و تجریش کار خود را آغاز خواهد کرد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- معاون برنامه‌ریزی دادگستری کل گلستان از الکترونیکی شدن 400هزار پرونده بایگانی‌های راکد محاکم استان خبر داد و گفت: این اقدام تا پایان سال جاری انجام می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- ولی‌الله رستمی‌نژاد دستفروش بازار روز خرم آباد که در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی این شهر شرکت کرده بود با کسب 40 هزار و 80 رای و اختلاف 27 هزار و 815 رای نسبت به نفر دوم، وارد شورا شد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز-  فرماندهی انتظامی آق قلا از کشف افزون بر پنج تن گوشت فاسد غیر بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: این مقدار برای امحاء تحویل نماینده دامپزشکی آق قلا شد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- رییس جهاد دانشگاهی استان گلستان گفت: در پی اعلام نتایج انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، نهادها و سازمانهای مختلف مراتب تشکر و قدردانی خود را از مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران «ایسپا» اعلام کردند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- هیئت منصفه مطبوعات استان تهران، مدیر مسئول سایت خبری پارسینه را مجرم شناخت و دادگاه مدیران مسئول روزنامه ایران و رمز عبور به وقت دیگری موکول شد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: بیش از ۵۰ تن پسماند کاغذی تبلیغات نامزدهای دوازدهمین انتخابات توسط بیش از ۵ هزار نیروی پاکبان شهرداری و حدود ۶۰۰ خودروی سواری سبک در کمتر از ۱۲ ساعت جمع آوری شد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن نیوز-  رئیس‌جمهور کشورمان تاکید کرد که در انتخابات روز گذشته مردم به همه آنها که ما را به بازگشت به گذشته یا توقف در شرایط فعلی می‌خواندند، نه گفتند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن نیوز- رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: ۵۰ نفر به اتهام تخلفات انتخاباتی در استان گلستان دستگیر شدند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن نیوز-  اداره کل پزشکی قانونی گلستان از کاهش 9 درصدی نزاع در استان خبر داد و اعلام کرد که در سال 95 تعداد 11هزار و 606 نفر به‌دلیل صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کرده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- دادگاه رسیدگی به پرونده مرگ الینا فروتن امروز به صورت علنی در گرگان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز- جمعی از بازماندگان و کارگران معدن زغال سنگ آزادشهر در نامه ای به رئیس جمهور با ابراز گلایه از آنچه که سوءاستفاده عده‌ای از بی‌نظمی و به تبع آن بی‌‌احترامی به دکتر روحانی در جریان سرکشی ایشان از معدن نامیدند؛ تشکر خود را از توجه دولت به مشکلات خود نیز ابراز داشتند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن نیوز-  دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی گلستان در مراسم شانزدهمین سالگرد نمایندگان شهید استان گفت: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه باید برای حضور پررنگ مردم در انتخابات تلاش شود و غفلت از این مساله منجر به بازگشت به گذشته است.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن نیوز-  معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: ایجاد یک میلیون شغل، پرداخت کارانه 250 هزار تومانی و یا افزایش چند برابری یارانه‌ها با توجه به ثروت‌های بسیار زمینی و زیرزمینی کشور، حق مردم و جوانان بوده و امکان‌پذیر است.

Daevat Be Hamkari

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram