ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - تورکمن نیوز: رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت:بنیاد مستضعفان ساختمان پلاسکو را با کیفیتی بسیار خوب ظرف مدت دوسال خواهد ساخت و طبق شرایط و ضوابط مشخصی به ذینفعان واحدهای این ساختمان واگذار خواهد کرد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: یک جامعه‌شناس معتقد است نبود امکان‌های مناسب و کافی برای ارضا نیاز به دیده شدن موجب می‌شود برخی به دنبال ارضا این احساس حتی در بحران‌هایی مانند فروریختن ساختمان پلاسکو باشند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز:یکی از ماموران ایستگاه 20 آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه پلاسکو حضور داشته است، ضمن روایت بخشی از این حادثه، مطالبی را درباره وضعیت سخت آتش‌نشانان بیان کرد.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: کارشناسان و فعالان سیاسی استان گلستان و منطقه گنبدکاووس، پروژه تخریب دولت یازدهم را نشان از عملکرد درست دولت دانسته و آن را برای تغییر مشی اعتدالی که مردم در انتخابات 92 انتخاب کردند، بی‌اثر می‌دانند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: رئیس دادگستری کل گلستان گفت: پایگاه‌های اطلاع رسانی و شبکه‌های مجازی در این استان رصد می‌شوند و اجازه نخواهیم داد افراد فرصت طلب به فضای آرام و متحد منطقه خدشه وارد کنند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: در نظر داریم برای گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در چهار استان شمالی کشور ویژه برنامه های متنوع برگزار کنیم.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - تورکمن‌نیوز: دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی معتقد است: حضور مردم مشتاق به معنویت در صفوف نماز و در کنار یکدیگر در مساجد اهل سنت و تشیع جلوه‌ای زیبا از وحدت و برادری مردم مسلمان‌است.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان گفت: توسعه زیرساخت‌های سواحل گلستان نیازمند اعتبار است.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز:  مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی گلستان گفت: حضور روحانیون در مراسم مذهبی موجب خشک شدن ریشه خرافات می شود.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان تشکیل اتاق فکر و استفاده از خرد جمعی را یاری کننده حوزه های قضایی برای ارتقای صلح و سازش در پرونده ها بیان کرد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram