ادامه مطلب...اجتماعی-تورکمن‌نیوز- پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: دختر 15 ساله ای که یکسال از سوی شوهر عمه خود مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌گرفت سکوت خود را شکست.

ادامه مطلب...اجتماعی-تورکمن‌نیوز- فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر۳۰ گرگان از درخشش کارکنان نزاجا در مسابقات قرآنی نیروهای مسلح خبر داد.

ادامه مطلب...اجتماعی-تورکمن‌نیوز- در پایتخت کشور هایتی، پورتو پرینس برای عرضه دارو و وسایل بهداشتی و پزشکی لازم نیست داروساز و متخصص باشید. همین که حوصله و وقت کافی برای پرسه زدن در خیابان را داشته باشید و یک سطل بزرگ هم روی دوشتان باشد، کافی است.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - ترکمن نیوز - جمعیت زندان‌های گلستان با اعمال مجازات‌های جایگزین حبس و برنامه‌های پیشگیرانه میسر خواهد بود.

ادامه مطلب...حوادث-تورکمن‌نیوز-  انحراف به چپ یکی از خودرو‌های سواری باعث تصادف شاخ به شاخ و مرگ چهار نفر از سرنشینان شد.

ادامه مطلب...اجتماعی-تورکمن‌نیوز- رئیس اداره امور آزمایشگاه‌های اداره کل استاندارد گلستان می‌گوید که از مجموع 562 آزمون استاندارد به عمل آمده از فرآورده‌های تولیدی و خدماتی این استان درنیمه نخست امسال، 242 مورد آن مغایر با استاندارد بوده است.

ادامه مطلب...اخبار حوزه - ترکمن نیوز – طی مراسمی نمادین با حضور مسئولین شهرستان و جمعی از علمای دینی، ائمه جمعه اهل سنت شهرستان گنبد کاووس و سایر شهرهای گلستان و ترکمن صحرا جشن فارغ التحصیلی طلبه های حوزه علمیه مدرسی برگزار شد.

ادامه مطلب...اجتماعی-تورکمن‌نیوز- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان گفت: با تفاهمی که بین معاونت اجتماعی ناجا در استان و هم چنین اداره کل کتابخانه‌های عمومی منعقد شده، به صورت پایلوت ایستگاه‌های مطالعه در کلانتری‌های گرگان ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب...يادداشت-تورکمن​نيوز- با تمامی حرف و حدیث​ها و مخالفت​ها و موافقت​ها بر سر ماندن یا رفتن دکتر حسن صادقلو بالاخره با تصمیم مسئولان جناب دکتر سید مناف هاشمی استاندار جدید گلستان انتصاب شدند.

ادامه مطلب...اجتماعي - ترکمن​نيوز - معاون هماهنگ کننده تیپ 230 شهید متاجی گرگان گفت: ما در قبال سربازان عزیز و برومند کشورمان که سرمایه‌های اصلی نظام و انقلاب اسلامی هستند در پیشگاه خداوند مسئولیم و به عنوان یک امانتدار باید حافظ آنان باشیم.

ادامه مطلب...اجتماعی-تورکمن‌نیوز- مسئول مدیریت پسماند شهرداری بوکان گفت: کارگران خدمات شهری بوکان به دلیل پرداخت نشدن حقوق ۲ ماه اخیر خود اعتصاب کردند و این در حالی است که روزانه باید ۲۱۰ تن زباله از سطح شهر جمع‌آوری شود.

ادامه مطلب...اجتماعی-تورکمن‌نیوز- عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ظهر امروز دوشنبه به منظور شرکت در جلسه شورای اداری و آئین معرفی استاندار جدید گلستان از طریق فرودگاه بین‌المللی گرگان وارد این استان شد.

ادامه مطلب...

اجتماعی-تورکمن‌نیوز- امام جمعه اهل سنت شهرفراغی گفت: سپاه پاسداران امنیت منطقه و مسلمین را تضمین کرده و سپاه پاسداران هیچ تهدیدی برای کشورهای دنیا نیست و برای دفاع از همه مسلمانان جهان, خادم مسلمین است.

ادامه مطلب...اجتماعی-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم شهرستان‌های کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ در سخنرانی شب گذشته خود، ادبیات سخیف و نامناسبی داشت، اما همه دنیا می‌دانند که با سخنان ترامپ نام خلیج فارس به آنچه او تلفظ کرده ،تغییر نخواهد یافت.

ادامه مطلب...حوزه و دانشگاه-تورکمن‌نیوز- معاون امورمجلس، حقوقی و استان‌های دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به تحصیل بیش از 500 هزار دانشجو در واحدهای مختلف این دانشگاه گفت: از این تعداد 6 هزار دانشجو از کشورهای خارجی هستند.

ادامه مطلب...اخبار دانشگاه-ایتنانیوز-  دانشگاهیان سراسر کشور در اعلام انزجار نسبت به سخنان روز گذشته رئیس جمهور آمریکا تجمع اعتراضی برگزار خواهند کرد.

ادامه مطلب...محیط زیست-تورکمن‌نیوز- مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از آغاز کوچ زمستانه ۳۰۴ گونه پرنده به تالاب های استان گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-ایتنانیوز-  سرپرست هنگ مرزی اترک استان گلستان از وقوع یک فقره تصادف در جاده مرزی سه راهی داشلی برون به سمت اینچه برون بین یک دستگاه خودرو سمند و یک دستگاه موتور سیکلت خبر داد و گفت در این سانحه راکب موتور در صحنه تصادف جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب...

اجتماعی-تورکمن‌نیوز- عضو کمیسیون شوراها گفت: ۴۰ نماینده به حوزه‌های مختلف نمایندگان مجلس اضافه شده‌اند و تنها ۷ حوزه انتخابیه است که اختلافاتی در مورد اضافه شدن به تعداد نمایندگانشان وجود دارد.

ادامه مطلب...اجتماعی-تورکمن‌نیوز- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان از آزادی دو زندانی به مناسبت هفته ناجا خبر داد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram